Rozpoczęły się już wakacje i jest to idealny moment, aby przemyśleć, do którego przedszkola warto wysłać swoje Dziecko. Rekrutacja 2022/23 do publicznych placówek już została zakończona. W tym momencie pozostają już tylko placówki prywatne, gdzie cały czas trwa nabór.. Zapisanie własnej Pociechy do odpowiedniego oddziału przedszkolnego nie jest prostym zadaniem. Dziecko powinno mieć zapewnione odpowiednie warunki do rozwoju i zabawy.

Dlaczego warto posłać Dziecko do przedszkola?

Jest wiele powodów, dla których warto posłać dziecko do przedszkola. Przedszkole zapewnia dzieciom zorganizowane środowisko, w którym mogą się uczyć i rozwijać. Dzieci poznają nowe rzeczy, a także otrzymują ogromny pakiet doświadczenia. Przedszkole pozwala również na nawiązywanie kontaktu z innymi Dziećmi. Przedszkole to także świetny sposób na przygotowanie Dziecka do szkoły podstawowej.

Rekrutacja do żłobka Swarzędz

Rekrutacja do żłobka na rok szkolny 2022/2023 już się rozpoczęła. Zapraszamy wszystkie Pociechy do naszego żłobka, który mieści się w Gruszczynie obok Swarzędza. Dzieci mają zapewnione świetne warunki do poznawania świata, a także wykwalifikowane grono pedagogiczne. Nasza placówka jest bezpiecznym miejscem dla każdego Malucha. Każdego dnia, w naszym żłobku witamy Dzieci z pozytywną energią i uśmiechem na twarzy. Nasz budynek, jak i najbliższe otoczenie jest przestrzenią przemyślaną. Posiadamy przestronne sale, bezpieczny plac zabaw, salę zabaw, która służy dzieciom w chłodniejsze i deszczowe dni. Dzięki tym udogodnieniom wszystkie Pociechy mogą uczyć się i bawić w bezpieczny sposób pod okiem doświadczonych pracowników placówki.

Rekrutacja do przedszkola Swarzędz

Rekrutacja do przedszkola właśnie się rozpoczęła. Dla każdego dziecka pójście do Przedszkola to niezwykle ważny etap. Często po raz pierwszy Dzieci rozstają się ze swoimi rodzicami na kilka godzin. W przedszkolu, Dzieci nabywają kluczowych umiejętności, które pozwalają lepiej poradzić sobie w późniejszym dorosłym życiu. Proces rekrutacyjny przebiega w bardzo prosty sposób. Do naszej placówki zapraszamy Dzieci, które mieszkają w Swarzędzu i w okolicach, ale nie tylko. Nasza placówka jest świetnie skomunikowana, posiada bardzo duży parking, a poza tym Dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Wolne miejsca w przedszkolu Swarzędz

Słoniki to jedno z najlepszych przedszkoli w okolicy Poznania. Coraz więcej ludzi pragnie posłać swoje Dzieci do przedszkola o wysokim poziomie nauczania. W przedszkolach często działa własna kuchnia, która przygotowuje pyszne posiłki. Rodzice mogą zapisywać swoje Dzieci na różne zajęcia. W Słonikach, nadal dysponujemy wolnymi miejscami w przedszkolu. Swarzędz rozrasta się każdego roku, dlatego zapraszamy wszystkie Dzieci te starsze i te młodsze, aby mogły chodzić do przedszkola blisko swojego domu.

Wolne miejsca w żłobku Swarzędz

W Słonikach nadal posiadamy wolne miejsca w żłobku. Swarzędz i okolice – zapraszamy do zapisania swojego Dziecka już teraz. Postępowanie rekrutacyjne do żłobka jest bardzo łatwe, a czas skrócono do minimum. Wystarczy przesłać kartę zgłoszeniową, a następnie umówić się na podpisanie umowy. Zaaklimatyzowane u Nas Dzieci przychodzą do nas z uśmiechem każdego dnia.