Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do przyjaznej, pełnej ciepłych, zaangażowanych w pracę cioć placówki, wybierz Słoniki! W czasie Drzwi Otwartych będziesz miał niepowtarzalną okazję, by zobaczyć naszą placówkę od podszewki.

Czekamy na Ciebie 06 marca w Gruszczynie przy ul. Swarzędzkiej 59 od godziny 15.00 do 18.00.

Możemy zaoferować Ci opiekę wykwalifikowanej kadry, która doskonale przygotuje Twoje dziecko do dalszej edukacji.

W żłobku możesz liczyć nie tylko na kompleksową opiekę, ale także na pomysłowe zabawy, zajęcia z sensoplastyki oraz dogoterapię. Co jakiś czas organizujemy również teatrzyki dla najmłodszych, które maluszki uwielbiają.

W przedszkolu odbywają się regularne zajęcia z angielskiego oraz zajęcia sportowe. Poza tym dzieci mają szansę brać udział w ciekawych zajęciach dodatkowych. Taniec, judo, karate, robotyka – każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego!

Po profesjonalnej diagnozie możemy zaoferować także zajęcia z logopedii.

Poza cyklicznymi zajęciami do naszej placówki zapraszamy niesamowitych gości, dzięki którym dzieci mogą przyjrzeć się najróżniejszym zawodom, poobcować ze sztuką, czy też poznać niesamowite gatunki zwierząt. Liczne wycieczki do bliższych i dalszych zakątków natomiast sprawią, że dzieci nigdy nie zaznają w Słonikach nudy.

Niewątpliwym atutem Żłobka i Przedszkola Słoniki jest własna kuchnia. Nasza szefowa kuchni codziennie stara się sprostać oczekiwaniom wybrednych podniebień maluchów. 

Atutem dla zatroskanych rodziców będzie także dostęp do monitoringu. Dzięki tej opcji w każdej chwili możesz sprawdzić, jak radzi sobie Twoje dziecko. 

W czasie Drzwi Otwartych będziesz mógł poznać naszą kadrę, obejrzeć całą placówkę, przyjrzeć się ciekawym zajęciom dodatkowym, a także będziesz miał okazję posmakować specjałów naszej kuchni.

Na każdego odwiedzającego będzie czekać drobny upominek, który z pewnością przywoła miłe wspomina z wizyty w Słonikach.

Nie zastanawiaj się dłużej i już dzisiaj zapisz swoje dziecko do Żłobka lub Przedszkola Słoniki w Gruszczynie. To najlepsza inwestycja w przyszłość Twojej pociechy. 

Koniecznie polub nasze wydarzenie na Facebooku lub napisz na adres: info@zlobeksloniki.pl – odpowiemy na wszystkie pytania.

Nie zastanawiaj się dłużej i już dzisiaj zapisz swoje dziecko do Żłobka lub Przedszkola Słoniki w Gruszczynie. To najlepsza inwestycja w przyszłość Twojej pociechy.