Kariera

Jeśli szukasz pracy, uwielbiasz dzieci, jesteś człowiekiem, odpowiedzialnym, zaangażowanym, kreatywnym, pełnym ciepła, cierpliwości i spokoju, to szukamy właśnie Ciebie!

Zatrudnienie w Prywatnym Żłobku i Przedszkolu Słoniki to szansa na stabilną, ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w barwnym otoczeniu dzieci, które nigdy nie pozwolą Ci się nudzić.

Słoniki działają od 2017 roku. Przez ten czas nieprzerwanie staramy się łączyć najwyższe standardy opieki nad dziećmi z zabawą i nauką.

Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w pracy z dziećmi i mogą poszczycić się wykształceniem kierunkowym lub kursami, jednak chętnie w swoich szeregach powitamy również studentów poszukujących praktyk, jak również ludzi pragnących zdobyć doświadczenie zawodowe.

Swoje CV oraz list motywacyjny możesz przesłać na adres: info@zlobeksloniki.pl

Nie zapomnij o klauzuli RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).